| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj maminky, nemaminky i všichni ostatní!

Prosím, máte někdo zkušenosti s hypotékou od mBank? Něco málo jsem se tu již dočetla, ale zajímaly by mě tyto věci:

1) Je možnost si vzít u mBank hypotéku na 100% hodnoty nemovitosti? (pokud ano, přejděte k dalšímu bodu, pokud ne, tak to je škoda~n~~:-D)

2) Je pravda, že si můžu určit 3,7% úrokovou sazbu?

3) Trochu se ztrácím v tom, co je to bilanční účet. Platím tedy jak měsíční splátky dle hypotéční kalkulačky, tak navíc ještě na bilanční účet - ty peníze mi tam nabývají, platí se úrok pouze z rozdílu mezo výší hypotéky a aktuálním stavem na bila¨nčním účetu - tam mi přibývají úroky a mohu kdykoli vybrat dle potřeby?

4) Když bych si mohla vzít jen 50%, bylo by výhodný si vzít dalších 50% jinde na stavební spoření nebo tak?

Našli jsme moc pěkný starý baráček za 700 tis. Celý život bydlím v paneláku a chtěli bychom do domečku s malou zahrádkou, na vesnici. Nepotřebujeme nový barák, ani pozemky, jen tenhle náš vyhlídlý. Vlastníme byt 3+1, na který má hypotéku partner - ten bychom pronajali za nájem+splátku hypotéky (celkem 8 tis.), čili bychom mohli tamto splácet oba.

Moc prosím o vaše zkušenosti ~x~~x~ (třeba i s jinou bankou, ale KB, GE i ČS zatím vyšli dráž - nejlíp tedy mBank, pak ČS).

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.