| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Anit to je na ránu pěstí.. naštěstí v tomhle jsou oba dva nezlomní a Bára navíc poučena.. bez pokrývky hlavy na slunce neleze a Kuba by bez kšiltovky z domu neodešel a řval by a znakoval jak o život že "čepice"... Takže učitelky by si mohly škubnout... a kdyby ne, tak bych jim to dala asi setsakra sežrat....~o~~o~~o~~o~

Tak holky, hlásím že mě vedro zviklalo a včera po Spa jsem Kubovi sundala plenu... za CELÉ ODPOLEDNE (a to si myslím že pil dost) byly jedny pročůraný slipy/kalhoty, pohožky, boty, až do šesti do večera venku lítal ve slipech a kraťasech, zvládli jsme bez nehody cestu do školky i ze školky, a plenu jsem mu dávala až v šest večer když jsme přišli domů a teprv po chvíli bylo vidět že je plná! To by moje nervy mohly zvládnout... patery šestery pročůraný kalhoty za den zmáknu....

Zazi, kdy to Bětce docvaklo když jsi jí tu plenku sebrala natvrdo? Za měsíc, dva, tři? .... Já abych věděla nač se připravit....

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.