| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Omlouvám se, že se vpadávám do diskuze.
není zde prosím nějaká maminka,která zceal přesně VÍ, jak je to s vycházkami na pracovní neschopnosti- lze-li je ev dát i "neomezeně"- prý to lze.. i bez nějakého extra zdůvodnění...
.. moje situace je taková: jsem nyní po operaci nádoru. Nastoupila jsem do práce. Nyní jsme po kontrole, kdy je zceal objektivně dokázáno, že hojení není zcela optimální. Asi jsem vše moc uspěchala a vrátila se příliš brzy. byla mi navržena další- a delší- PN, zhruba na 8-12 týdnů, aby se stav upravil, nebo alespoň byl učiněn takový pokus.
jenže, blíží se prázdniny a já potřebuji s dětmi absolvovat dovolené, navíc ty jsou již objednané atd.
Můj stav to umožňuje, bylo by to i s výhodou. Problémem je prostě to, že v práci jsem v zápřahu a asi spíše potřebuji více klidu. Jenže zároveň musím fungovat i pro rodinu, prostě odjet na dovolenou a věnovat se dětem a ne jim zkazit prázdniny tím, že bych se nemohla hnout z bydliště.
řešením by asi nebyo ani to, abych v průběhu měnila místo pobytu.. atd... bylo by to šílené papírování a na to nemám sílu.
Tak nějak.. lidsky.. kdo máte zkušenost z praxe.. jak se to dá vymyslet.
nejsem flákač ani fluktuant, sama jsem z toho nešťastná, ale komplikovat ještě situaci s prázdninami dětí..

poradíte mi někdo, prosím?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.