| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

přišlo mi, že se spíš něčím ohodil, kdyby se vyválel, byl by špinavej souvisleji, podle mě :-)

jen pro pobavení - kluk si tak oblíbil čůrání venku, že odmítá čůrat doma, vyhledme k tomu, že bydlíme v činžáku, tak mu to netrpím a nutím ho jít na záchod, ovšem řve u dveří a raději se počůrá (dnes již 2x). Jsem tyran, ale silně ho hubuju.

a ještě abych si postěžovala - o víkendu u tchánů u oběda - kluk se mě ptal, co že je to za maso (teda neverbálně, převážně), dozvěděl se, že králík, když přišel děda, povídá mu radostě - dědo, ňam ňam, ají (výraz pro králík, zajíc) a haldil si břicho, děna naprosto bey reakce, tak povídám, dědo, Vilík se to snaží říct, že je k obědu králík a že se těší a on na to, že mu teda nic neříkal a že ať to řekne pořádně, že nějaký ají mu není žádné slovo a vůbec. Tak jsme mu řekla, že to kluk myslel dobře, snažil se mu něco sdělit a že to řekl, jak nejlíp umí. Já se z toho fakt picnu.

Kromě toho chodím na půl úvazek do práce, tchýně hlídat nemůže, můj tátna nechce, slečna na hlídání si našla stálou perspektivní práci, muž dovolenou mít skoro nebude, na chalupě bude probíhat stavba a já se půjdu asi oběsit :-(

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.