| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Marcelko,
malj je nádhernej! Jsou si vážn ěpodobní! Akoejní ti moc přeju! Vzdor - já někdy nevím, ejslti je to vzdor nebo neposlušnost,ale ať dělám o dělám, zakazuju co chci, malá si nědky prostě dělá co chce. Dochází nápady, jak na ní.

Lucie - zrovna dneska jsem vyzvídala na kamarádce, teprve nás 3letá čeká - prý: chození po špičkách, patách, pojmenovat nějaké obrázky, najít obrázek na jiném větším obrázku, barvy, zkouška očí(co si od ní pamatuju). A "nemlví" - to se podle mě ani na prohlídkách moc nepozná, spíš se poraď, některý dítě neřekne nic, ani když doma pusu nezavře.Já třeba dost pochybuju, že by naše malá hodlala někde poznávat barvy - i když vím, že je pozná, venku sama řekne, že jede "červený auto" atp... ale nesmí s ejí nikdo ptát...

Lusli,
držím palce, ať to malou brzo přejde, to je nepříjemný a halvně po hodině ji "trápit" a budit, to musí být děs. Drž se!

Já nějak nestíhám, tak ani nevím, co jsem sem psala a co ještě ne... Do školky malá půjde - asi jen na 4 hod. denně a to ještě pravděpodobně mimo pondělka - bude chodit dál do hudebky/Yamahy - šlo by to sice i odpoledne,ale po poradě s učitelkou prý by už mohl chodit sama, tak sjem chtěla, aby tam mla stejnou učitelku a alespoń 2 děti, co už zná. Tak jsem na ni zvědavá, jak to zvládne:) Se mnou žu tam dělá lumpárny. To samé bude s plaváním - na poslendí měsíc máme jinou plavčici a ta když malou viděla, prohlásila, že by mohla chodit sama - docela sjem zírala, říkali mi, že až od 4 let.Tak jsem se jí šla zeptat, jak to myslela a ona, ať to jdeme teď ještě zkusit a uvidí se - ona si totiž myslela, že malé už 4 byly... Ale i po zjištění, že jí bdueou teprve 3,. jsme to měly jít zkusit - tak byla včera prvně sama - já stála s ostatníma rodičema za sklem a koukala - zvládla to dobře, i dkyž byla vlastně prvně nědke takhle sama beze mě za zadkem. Jen na konci při volném plavání nějak nepochopila, co by mohla dělat a chtěla ven, já jsme jí naznačovala, ať ještě je ve vodě, tak začala nabírat, ale pak se ukázalo, že se jí chtělo čůrat:) a asi nechtěla říkat plavčicím nebo co. Tak je zapsaná na kurz začátečníků bez rodičů - podle plavčice to zvládne, jen prý by neměla tolik zlobit...hahaha... a to tam byla včera prvně a vyjukaná a já si říkala, jak je hodná....Co řeknou, až se rozkouká, to radši nechci vědět...

Zase někdy nakouknu a pokochám se fotkama mrňousků a i těch našich 3leťáčků!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.