| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tož baby, neséééértéééééé mě....
co je s váma?
jsem tu dneska už na půl sedmé. páč jsem nechala Manči u chlapa na noc.
Jsem byla s kámoškou na boty se podívat, jenže vypadly jsme z práce ve čtvrt na pět. Než jsme se dostaly busem tam kam jsme chtěly, tak za hodinu zavírali obchody. takže nemám nic. A nic se mi nelíbí. Já nevím, ale mi ta letošní moda připadá jak z dob mojí mamky. a je to hnus. fakt se mi nic nelíbí. Tak já nevím, co si koupím. V sobotu pojedu do Shoping Parku. Ale nevidím to nijak moc nadějně.

No a jsem mu právě napsala, že jestli by ji mohl mít na noc, a ráno ji odvézt do školky , že už po práci něco mám.
Ty jo, těch hnusných smsek - žárlivých... jako že si mám šuk.. s kým chci... no maras ~:-D. Jako by mě neznal.
No možná ho to trošku napadlo. Protože kolega, ten co jsem o něm psala na začátku. No je to pořád ten samý. Ale už není tak otravný. Snaží se ~;), tak mi poslal seznam pohádek a filmů, že jestli nechci něco stáhnout z netu. Ale že by mi to dal flešku. že má ted pokaženou doma vypalovačku. Tak jsem chlapovi napsala, jestli by mi to pak mohl vypálit on doma na dvd? že kolega má nějaké pohádky ....~t~ ty jo a ta reakce ~t~, si to hned asi dal dohromady, no ale maras ~:-D. A pak večer, že se nemám nechat rušit v nejlepším, že on malou zaveze do školky ráno. Tak jsem byla ráda, protože jsem mohla jet do práce už na půl sedmé, a v poho si ji odpo vyzvednout. a pak stihnem i zajít ven na hřiště.

Na neděli mám v plánu cirkus. Nebyli jste někdo na nich? Jo-Joo cirkus. ????

tak já jdu pracovat.....~d~

Jo a včera jsem byla taaaaak vychlámaná. s tou kámoškou z práce, co s ní chodím skoro každý den na oběd, nebo když mám oběd z domu, tak zajdem spolu na kafe posedět do patra. No tak my máme tak stejný humor. že furt kecáme a kecáme. A chlámem se, že to není možné. a to je to stejně stará klotylda jak já - 30. ale připadáme si spolu jak pubošky ~:-D.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.