| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Zdravím Vás všechny moooooc se omlouvám, že Vás holky nestíhám dočíst, a nestíhám ani nahlížet. Ještě mě čeká jedna seminárka a dvě zkoušky, ty hnusné, jsem si je posunula, a teď už tomu neuniknu.

Jen prosím prosím, nevíte některá, na co má na všechno teda Marťa nárok od VZP, co se týká brýlí? Zítra si tam zavolám, ale jen jestli nevíte některá.
Dr. mi napsala poukaz na ty jeho sluneční, jsem si myslela, že si je budu muset zaplatit celé, ale zaškrtla na poukazu že hradí VZP, a tak mi to napočítal na 550. Když jsem mu řekla, že teda nevím, jestli je to dobře, že bych nerada, aby po mě někde něco chtěli, že dlužím, tak mi to napočítal na 1110,-. Tak si říkám, že kdybych na to měla nárok, zas by mi to bylo líto, těch peněz.
V lednu Marťa dostal obroučky a plastové skla, čili nové brýle, plus jedny plastové skla do starých obrouček.
Díky moc, ještě nakouknu.
Jinak jsme byli celý víkend u našich, tam bych i čas měla, ale zas tam není ani PC, ani net.~d~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.