| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Účinky jsou často velice individuální - tzn. každý snáší lék jinak a jinak na něj reaguje.
Osobně za sebe (úzkostné stavy) můžu říct, že když mám úzkosti jednoznačně problém zveličuju, děsně se v tom šťourám, pořád na to myslím, nejsem schopná se zabývat čímkoliv jiným, vidím to samozřejmě extrémně pesimisticky. K tomu pochopitelně fyzické problémy - stažené hrdlo, problémy s polykáním, pocit, že nemůžu pořádně dýchat, tlak na hrudi atd. - klasika.
Léky mi pomohou od fyzických obtíží, umožní mi zapojit "zdravý" rozum, vidět situaci racionálně.
V mém případě byla spouštěčem krizová životní situace a psychika už prostě není tak silná, postupem času je to lepší a lepší, ale jak píše Petra - je lepší brát nějakou dobu nebo v nějakých situacích léky, než v extrému skočit pod vlak.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.