| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

já jdu v pondělí na indukci se třetím mimi. Momentálně jsem 40tt+6
nahoře mám 13kg, už týden nepřibírám.
Miminko má mít kolem 4kg, takže počítám, že v porodce nechám zase tak 8-10kg
bohužel mám nejen břicho - ale v těhu mi dycky nakynou stehna a zadek - což mi va a pak se to dlouho a blbě shazuje, ač mám pak už váhu normální, tak ty stehna je fuška dostat zase doformy.. momentálně je mám rozplizlé o 10cm v průměru. Vidět to není, ale já to cítím.

U prvních dvou dětí jsem přibrala..u syna - to byl první 14kg v porodnici nechala 8kg a v 10 měsících syna jsem byla na svejch.
U dcery jsem přibrala 8 kg (z původní váhy před otěhotněním - ale jinak vlastně taky 14kg, protože jsem původně 6kg vyzvracela), v porodnici jsem nechala 10kg, pět týdnů po porodu jsem měla dole už 13 a v roce a půl s tím, že jsem nejedla po 6h večer jsem se dostala na svoji oblíbenou váhu 60-62kg. V tom se cítím nejlíp. Dcera vážila čtyři kg.

ono taky hodně záleží, jestli zadržuješ vodu, protože to já třeba ne... ale většinou pokud přibereš tak těch 12-15 kg tak se to kolem šestinedělí vrátí do normálnu - tedy k původní váze, ale tělo je takový rozbředlejší.. ochablejší.

já teď doufám, že mě tři děti proženou, bude léto, tak se to bude shazovat dobře.

Držím palečky. a přeji klidné a pohodové těhu a rychlý porod.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.