| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Je to fakt hrozně individuální, já jsem před těhotenstvím vážila 50kg, v cca 10. týdnu 53kg, do konce těhotenství jsem celkem přibrala 22 kg.
Z porodnice jsem odcházela již s 12 kg dole, takže zbývalo 10. Během prvního roku jsem dál hubla a nakonec měla nahoře jen asi 3 kg, ačkoliv jsem se nijak nesnažila. Druhý rok jsem přestala kojit, začala spát a nestačila jsem se divit. Od té doby moje váha skoro pořád stoupá. Všechny kamarádky mi vždy říkaly, že nemusím mít obavy, jaký mám metabolismus - denně pěkně jedna čokoláda a pohoda.
A ouha. Navíc mi dodatečně dr. zjistil hypofunkci štítné žlázy. Dnes je synovi 9 let, já vážím 75kg a paradoxně mám lepší fyzičku než dřív, mnohem víc sportuju... je to zvláštní. Ale samozřejmě ta svoje kila stále řeším. Nedávno jsem potkala kamaráda, který mě těch 10 let neviděl a on mě nepoznal. Depka.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.