| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

AG, hele, já teda s tímto zkušenosti nemám, ač sama žiju s manipulátorem, ale neagresivním a spíš křivým, jak věž v Pizze. Ani jsem nechtěla věřit, když jsem Tvůj článek četla, co se může dít za zavřenými dveřmi... .
Chtělo by to, abys měla nějaké svědky a věř mi, klidně jestli máš nějaké skutečně dobré kamarádky či jestli by někdo z Tvých příbuzných svědčil, že byl svědkem toho, jak Tě napadl. Vybodni se na to, že to nebude pravda, že u toho nebyli. On ničí Tebe, nenech se ničit, znič Ty jeho. Svědky na něho vybalíš až před soudem, neříkej mu to dřív!!!!!!! Nevím, kdyby sis někdy zkusila něco nahrát, skrýt kameru, ale kdyby si toho všiml, to by byl asi průšvih, navíc si nejsem jistá, jaký má kamerový záznam význam u soudu. Chápu, že máš strach o dítě, ale uvědom si zásadní věc. Je fuk, jestli je to holčička nebo chlapeček, toto se mu vryje do hlavy, ovlivní to jeho celkový pohled na svět a v budoucnu může povahu svého otce kopírovat nebo naopak může celý život trpět špatným sebevědomím, je totiž úplně jedno, že na něho je hodný, když Tebe týrá. Navíc jsem přesvědčená o tom, že až dítko bude mít víc rozumu a bude mu odporovat, tak ten Tvůj "manžel" může používat násilí i na něj, třeba jen psychické... . Máš svůj byt, to je velice podstatná záležitost. Navíc popřemýšlej. Dle toho, jak píšeš, tak zaručeně nebudeš stará, ale jednou budeš, budeš mít za sebou život se sadistou. Budeš něštastná, protože to nepůjde vrátit zpět, Tvé dítě může mít zničené dětsví, ne-li celý svůj život. Naštvi se, ale strašně se naštvi a buď strašná mrcha. On si V ŽÁDNÝM PŘÍPADĚ nezaslouží slitování. Opravdu ne. Já ho nenávidím a ani ho neznám.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.