Zabatko,ja poslicky z minuleho tehu vubec neznam a praskla mi plodovka tak asi proto se tak divim a bojim,ze porod nepoznam ¨ mas taky posliky ob den? kolikrat uz jsi je mela? jak dlouho trvaji? ja je mivam po 15-25 min. vetsinou od pulnoci cca do 4hod.rano . CS ani vahu miminka nevim,protoze to u nas v porodnici kde chci rodit neresi
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.
Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.
Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti. Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.