| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

jj, myslím že si tu diskusi pamatuju.... tak to mě mrzí že to dopadlo až takhle :-(


S tou dovčou - 2x jsem tak nějak nejdřív hodně chtěla a pak zase nechtěla jet, jednou to bylo na Šumavu na Silvestra se známýma, chtěla jsem se s nima vidět ale představa harcování se tam s malým dítkem - no, váhala jsem, nakonec malá dostala zánět středního ucha, takže jsme nejli (záloha zaplacená). Podruhé - narychlo akce letos v zimě, soused nám nabízel volná místa na chatě v Rakousku že jim někdo odřekl, já lyžuju hrozně ráda a tak mě to moc lákalo, no ale zase - představa harcování se, tentokrát se dvěma dětičkama, navíc jsem tak nějak cítila že formu mám nula nula prd, nalyžovala jsem letos maximálně 500m.... no pak i finančně - rozmysleli jsme si to, i když mě to kapku mrzelo. Ale pak ten týden co tam oni byly šíleně mrzlo, čili jsem byla ráda, to bychom s dětmi nezvládali.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.