| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Taky jsem přesvědčená, že je něco mezi nebem a zemí. Měla bych asi strach někam jet, ale zase na druhou stranu, po tolika problémech, když to vyjde...tak si to člověk asi víc užije. Ale v každým případě je to teda dost divný.
Já si takových věci nikdy moc nevšímala, ale v den, když jsem odmítla přímo na sále interrupci, tak jsem v noci viděla padat hvězdu, byl březen a myslím, že v tomto období hvězdy moc napadají :-) A měla jsem strašně moc úžasný pocit, jako by mi někdo z hůry dal vědět, jo holka, udělala jsi tu nejlepší věc na světě.
Taky se mi stalo, když jsem dělala zkoušky na školu, tak jsem šla z těch zkoušek, měla smíšený pocity a najednou čumím, čtyřlístek. Pár dnů jsem bez úspěchu nějakej hledala.
No a teďka, jak řeším tu pitomou nevěru, tak jsem v zoo našla plastovej čtyřlístek a o kousek dál sponku se srdíčkem a druhý den v drogerii stříbrnou podkovu. Od té doby se mi nic sice nepodařilo, ale kdo ví, co to znamená ~:-D Asi mám ještě počkat :-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.