| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Šoumenky, musím Vám říct, co se mi dneska podařilo~f~~t~
Máme v domě, kde máme kancelář, rozkopané stoupačky, všude binec. Taky nám nefungují záchody. Dostaly jsme s kolegyní dohromady jeden klíč od záchodů pro personál ve sklepích...
Tak jsem se odhodlala, tady už nikde nikdo, že jdu čůrat. Při odemykání záchoda mi najednou klíč vyklouzl z ruky a slyším jenom ťuknutí do boty a klíč nikde. I lezla jsem po záchodě po čtyřech, v lodičkách, v saku, a klíč hledala, probírala hromady odpadu a toaletních ruliček.

Nenašla jsem.

Nakonec jsem dospěla k názoru, že se mi musel odrazit od boty a pláchnout asi třícentimetrovou mezírkou pod sousedníma zamčenýma dveřma....Ovšem...v domě nikdo,kolegyně nikde, nikde nikdo, jen já a zamčený záchod a čůrání akutní.

Nezbylo, než zavolat majiteli celé nemovitosti, kterého jsem na začátek telefonu prosila, ať se mi nesměje, že už se cítím trapně dost...Tak ty dveře prý patří čínské restauraci, která tu sídlí.

Vydala jsem se vylíčit česky nemluvící obsluze restaurace, že mi pod jejich sklepní dveře zahučel klíč od čůrání....~t~~t~~t~~t~bylo to namáhavé, ale sen se stal skutečností - podařilo se mi je přesvědčit a když odemkli, klíč tam byl.

To byla pak ale úúúleva~t~~t~~t~~t~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.