| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Hmm, ja teda musim napsat jeste k tomuhle, ze je strasne dulezite rict to rodine a pratelum. Napr. mym pratelum jsem nemusela rikat nic, poznali to. Po prvnich projevech agrese a po kazdych dalsich jsem pratele a rodinu informovala. Muj partner me dokonce navadel (aniz by vedel ze neco nekomu rikam), abych nikomu nic hlavne nerikala. Psychopate se vetsinou odkazuji na zakony, protoze oni jak nic moc ke druhym neciti, tak se dokazou ridit jen tim. Nastesti u soudu psychopate nebyvaji. Kdyz videli mi pratele meho partnera poprve, vznikla situace, ze prisel nahodou jeho kamarad a pritel me mu predstavil. Mi pratele to sledovali a rekli mi: "Cos to dotahla paneboze? Vzdyt te predstavuje jako svuj majetek, jako vec. Jestli s timhle budes dyl jak 6 mesicu, tak platim."
Nahraj ho, shromazduj dukazy, bez k doktorovi i ted a neboj se...a svym duvernym pratelum rekni jake kroky podnikas, proc je delas atd. Podle me zkusenosti, kdyz pujde hodne do tuheho, rozsypou se... zacnou si u soudu protirecit atd. Je strasne dulezite nenechat psychopata odriznout sebe samotnou od okoli a babicka a deda se budou muset chca nechca smirit... protoze: "Tohle je >>Tvuj<< zivot !! :) " Mysli na to, ze je STRASNE dulezite byt 2, 3, 4, 5, 6, ...a jeste vic lidi. Pak se ti bude vse zdat jako hracka. (A tohle jsou slova, ktera mi rekl ten nejlepsi doktor, kandidat ved na svete:) Nenech se zastrasit hlavne.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.