| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Milá paní,po přečtení Vašeho průběhu porodu,se mi vybavil příběh můj,který byl velmi podobný.Rodila jsem svého prvního syna,kterému je dnes 23 let,jmenuje se Petr,při porodu taktéž ležet,mlčet,nehekat...byla jsem mladinká,hodně úzká,bolesti velké,když mě sešívali,cítila jsem,že jediný přítel při tom všem byl režný ručník,který jsem celou dobu svírala v ruce,když jsem se naň podívala,byl úplně rozkousaný...samá díra,ale pomohl.Bolesti pominuly,přišla velká radost z nádherného a zdravého syna.Také jsem si říkala,druhé dítě nezvládnu,ale čas běžel a ja po 4 létech čekala vytoužené dítě druhé a jak jsem zvládla porod?Nádherně.Od druhého měsíce těhotenství jsem až do konce chodila plavat,1x v týdnu,pravidelně,první porod byl pro mne hnacím motorem.Cítila jsem se báječně.Když to přišlo,sestra prohlásila nezapomenutelné,"přišla jste spát nebo rodit?" Druhý nádherný syn Adam doslova vyplaval,já ani nevěděla jak,paráda,je silný,velký a rád rybaří.Nebojte se,až budete čekat druhé dítě,jednomu je smutno,tak plavat,plavat...vzpomenete si. Jana

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.