| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mochi, musíš doufat ~d~~s~
Evista vypéká ostošest... nechápu, k tomu rodinka, práce, škola zdárně za sebou....~g~

Já ale taky nechápu, kde beru energii... fakt nechápu. Včera jsem nejela autem (malou jsem nechala doma), páč jsem šla na to "pííívo" (já víno), bylo fajně, zasmála jsem se, super pokecala. No vstávala jsem 4.55, jela jsem busem, co stojí kousek od baráku, se mi nechtělo přes celou dědinu šlapat do kopca a z kopca ~a~. Takže jsem byla v práci už 6.12 - maso! no a ve čtyři jsme odcházeli do té hospody. no ale už mě solidně bolela hlava. tak jsem lupla jeden nurofen liquid rapid (můj oblíbenec), a pak za hodku to zapila vínkem ~:-D, ale fakt bylo fajně. Jsem si dokonce dala chleba s tvarglama ~:-D
Chlap opět nějaké ty smsky, jako že se omlouvá že ruší, že jestli si může přijít pro malou, že by šli "na pivo"(písek, houpačky, průlizky), tak jsem mu napsala, že jo. Domluvila jsem to s mamkou, at mu ji nachystá. Pak zas, že má vypuštěné zadní kolo na kole...Prý s ní jezdil po cestě až do čtvrt na devět (říkala mamina) - u nás. Pak mi došla sms "hmm" - což nechápu, co to jako je. asi jako že ještě nejsem doma, nebo co. ~d~

No ale už jsem to potřebovala.
A dneska mi psala kámoška, že bychom si mohly zopáknout náš dýchánek v pátek večer (to jak jsme pily a pily ~:-D).
No včera jsme byla hoooodně veselá - jsem kecala hovadiny (bych použila jiné slovo, ale nehodí se sem ~t~~2~).

Dneska máme ve dvě hodiny poradu, tak jsem zvědavá, co se tam bude řešit, si myslím, že nic - normálka ~z~
No dneska jsem byla v práci až na půl deváté, ale mám cosi naddělané, tak chci i tak jít ve tři domů, je tam taaaak krásně :-). No konečně. konečně jsem mohla vytáhnout svoje nové šatičky.

Tak pa holky ~s~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.