| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj mám takový problém s bratrem, a nevím jak ho vyřešit. Bratr má ted přes třicet let, žije s matkou v paneláku. Má po autonehodě, měl těžký úraz hlavy a sice nemá nějaké viditelné následky, ale je trochu jiný, pomalejší. Práci ztratil už v zimě.
Nedávno jsem měla problém, bratr se nastěhoval ke mně a nikdo nevěděl proč, s mamkou se nepohádal. Asi po týdnu z něj vylezlo, že ho sousedi špehujou, známí o něm rozhlašují, že je te teplý, no řekla bych klasická paranoia. Prostě už to prý nemůže vydržet pořád v paneláku poslouchat. Já mu radila jít k lékaři, on to absolutně odmítá, že je zdravý a je přesvědčený, že je to pravda.
Už tu tedy nebydlí permanentně, ale denně sem jezdí a já nemám žádné soukromí, bývá tu od rána do večera. Už jsem vypěnila včera a řekla mamce, že se to opravdu musí řešit a tohle dojíždění sem na kole denně je k ničemu, že ho to nevyléčí.
Mamka se na mě skoro naštvala, že co mi jako vadí, že tu je, že jsem stejně na mateřské a prý ho nemám nervovat. Ona ho dokonce omlouvá, že to není až tak hrozné a prý má absták z nepití (při jeho problémech s hlavou ještě často popíjel). Ona si myslí, že přeháním a že zase tak nemocný není. On sám mi ale řekl, že to trvá už dva roky.
Je tu někdo se zdravotním vzděláním, a může mi po říct, jestli to fakt není vážné a já přeháním nebo se fakt musí bratr dostat k psychiatrovi? Uvítám i názory ostatních jak to řešit. Díky a omlouvám se, píšu v rychlosti, malý vyžaduje pozornost.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.