| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Katulenko, parádní fotky! A bazénové od Snoopy taky ~R^
Kapradino, snad to zvládneme. S dětma pojedeme mimo republiku poprvé. Po Čechách jsme byli už v 5m holek, ale za hranicema i na noc ještě ne. A s fotkama se pak pochlubím, se nebojte. Však to bude min na 2r vůbec poslední dovča, neb příští rok se musí už bezpodmínečně udělat nová střecha,jinak tu umřeme (140m2 plechu bez řádné izolace v tomhle horku fakt není dobrých ...)
Jinak doufám, že jste všichni zdrávi, užíváte si léta ~;(( U nás proběhla nějaká skrytá výměna dětí, neb z "batolátek" už mám po všech stránkách fakt velké děti.Ani se mi nechce věřit už jen když kouknu na 4m staré fotky, natož když je slyším, jak si tu prozpěvují a vůbec (po mamince) tu pusu najednou nezavřou a je jim rozumět~b~ To vám je změna. U Míši mi to uteklo, jak se rozkecával po jejich narození, najednou prostě mluvil a u nich to vnímám snad o to víc~6~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.