| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já jsem udělala tu kolosální hloupost, že jsem napsala vdané milence svého manžela e-mail. V odpovědi na něj mi milenka narovinu vysvětlila, jakých chyb jsem se já ve svém desetiletém manželství se dvěma malými dětmi dopustila, jaký byl můj muž chudák, co musel se mnou prožívat - podotýkám, že ještě cca před rokem ten nešťastný chudák vyvíjel nemalý tlak, abychom si pořídili třetí dítě, - a že naše manželství už nemá smysl. Takže konečně jsem se od ní dozvěděla, co jsem zač a že jedině "oni dva" jsou pro sebe ti praví. Z téhle zkušenosti je zřejmé, že jakýkoliv kontakt s milenkami zásadně nedoporučuji.
Mmch Libiku, nerada tě zklamu, ale se mnou můj manžel od počátku paralelního vztahu opravdu nespí, je tak "čestný", že nemůže být milence nevěrný s manželkou. Rozvádět se nechce, protože nemá kam jít, milenka je rovněž vdaná s dětmi, navíc zdaleka, takže si stanovil časový horizont, dokdy situaci vyřešíme, ale je mi jasné, že to konečné řešení bude na mně...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.