| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Snoopy, máš to doma ale hezkou partičku! Kluci jako buci~R^

Katulenko, vy vypadáte pořád táááák spokojeně! Já si říkám, když děti mají rády vodu a už se trochu pohybují, u moře to musí být paráda, jen nám se tam ještě nepodařilo zajet~n~

Elfi, kde se ti poděla fotečka? Ono je přeci jedno jestli se zastavíš před hranicí nebo až za ní. Děti to stejně nepoznají a jestli jste zvyklí cestovat, jakože jste, není přeci problém~R^Tak přeji, ať se dovča vydaří a hlavně děti jsou zdravé. Jo a balila jsem podobně jako ty, vždy jsem začla nějaký ten týden dopředu, každý den něco přihodila, každou chvíli odnesla do auta nějakou tašku, jéééé když si vzpomenu co to bylo!!! Děcka nervózní a natěšené už několik dní předem, no a v den odjezdu? To jsme je posílali s chůvou ven ať je aspoň chvíli "máme z očí"~t~
Stáhla jsem letní fotky, tak vkládám trošku sluníčka




Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.