| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

ahojky,
zrovna chovám na klíně 16ti denního syna.
Tři děti jsme vždy chtěli, ale i tak je syn nepláňátko, v plánu byl tak za 5 let.
Musím ale říct, že jsem hrozně šťastná a osobně bych na potrat nikdy nešla.
Je ale pravda, že když jsem to zjistila, byla jsem zaskočena a to z toho důvodu, že tři měsíce předtím jsem se přeprogramovala z toho, chci třetí dítě teď na odkládáme třetí dítě na dobu neurčitou. Takže dostat se do stavu - čekáme třetí miminko teď... musím řešit věci, špatná finanční situace atd.. atd...
Teď jsem ale nejšťastnější na světě, je to velký miláček, děti ho zbožňují a je hrozně hodný. Po dcerce, která spala od narození tak max hodinu denně a max dvě hodiny v noci v kuse až do třech let je to opravdu velká změna.

Výhody a nevýhody... nevím, jestli to takhle jde u dětí řešit.
Hodně taky záleží, jak staré máš ty dvě děti.
Já čerstvě osm - syna a tři a půl holčičku.
Syn pomůže, malého pochová a víceméně mě už nepotřebuje, občas lítá celý den venku, přijde se jen najíst a večer umýt a vyspat..
dcerka byla dost náročná - má ADHD (proto jsme třetí chtěli odložit), ale jsem z ní hrozně překvapená, jak úžasně se k bráškovi chová a s jakou lehkoství zvládá to, že zrovna člověk nemůže jí vyhovět, případně se jí věnovat.

Finance se vyřeší, pokud nepotřebuješ všechno mít super luxusní a nové. tak se dají koupit velice levně věci z druhé ruky (já musela koupit znova kočár, autosedačku, fusak - aktivně jsem to po dcerce už prodala) a taky mimi oblečení .- protože co se mi vrátilo po synovi - bylo už po čtyřech dětech, tedy naprosto sežrané.

Negativa zatím žádná nevidím... jasně.. miminko je záhul, plenky něco stojí, ale spoustu věcí může podědit a ten uzlíček za tu námahu určitě stojí.

Moc ti gratuluju a neboj se toho. Časem budeš ráda, že jste benjamínka měli.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.