| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj Pikkolo,
tak já tě snad potěším, v prvním těhu mi našli myom asi 6x3x2cm (nakonec z toho byly myomy tři, ale ty dva zbývající jsou malý - pod 2 cm). Bylo to docela překvápko, protože jsem chodila na kontroly ke gynokoložce co půlroku. Otěhotněla jsem hned první měsíc, co jsme tomu enchali volný průběh a to jsme se vídali jen o víkendech. Těhu bylo bezproblémové, jen ve 12 tt jsem měla kontrakce, který ale šlo "vyležet doma". Syn se narodil pár dní po TP a spontánně.
Pak jsem řešila, jestli si je nenechat odstranit. Protože by se to muselo kromě chirurgickýho odstranění řešit v mým případě i hormonálně (asi umělým přechodem) a my chtěli děti brzo po sobě, domluvila jsem se s dr., že si nechám rok na snažení o dalšího prcka. Podruhé jsem otěhotněla, když měl syn 11 měsíců (asi třetí měsíc poté, co jsem dostala od porodu MS), těhotenství bylo absolutně bez problémů a teď by se mi měl každým dnem narodit druhý prcek. O CS zatím nikdo ani nemluvil. Jo, a v druhým těhu se ten největší myom zvětšil na 7x3x2. Naštěstí žádný potrat se zatím nekonal.
Takže určitě donosit dítě i s velkým myomem jde. A dokonce i dvě rychle za sebou, ale nevím, jak velká výjimka jsem či nejsem.
Přeju hodně štěstí a brzo //.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.