| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Monty, vidím, že se ti to dnes opět povedlo, posledních sto příspěvků je o tobě. Přispěju svou troškou do mlýna - mám otázku: to skutečně nemáš žádné problémy, že tě trápí takové ptákoviny, nebo je máš tak velké, že se držíš těch ptákovin, aby jsi nemusela řešit skutečné problémy?
Píšeš, že jsi a jsi i vnímána jako vtipná, chytrá, sebevědomá, dokonce i sexy. Jenže tobě to nestačí. Většina lidí nemá ani to, ale ty potřebuješ víc a víc, ještě a ještě, chválit, obdivovat, přesvědčovat... chápu, že jsi měla nelehké dětství a chceš po okolí to, co jsi měla dostat jako dítě, chceš prostě všechno, jako to chtěj malé děti, když máš všechno, zjistíš, že existuje ještě víc a chceš i to. A nechceš to po sobě, ale po ostatních.
Tvé chtění a náročnost se netýká peněz a majetku, ale upřímně, lidé prahnoucí po majetku jsou skromnější než lidé prahnoucí po neustálém ujišťování okolí a po tom, aby okolí naplňovalo jejich romantické ideály.
Asi moc koukáš na televizi či filmy, a shlédla jsi se v romantických hrdinkách, já to chápu, taky jsem si tím prošla, já zas vždy chtěla, abych vstoupila do místnosti a všichni padli na zadek, jaké charisma a žena s velkým Ž vešla. Nemusím dodávat, že nikdy nikdo nepadl a že k sexy ženě mám blízko asi jako ty k romantické něžné hrdince :-)

Chováš se jako kamarádka, protože to tak je pro tebe jednoduché a nehrozí ti žádná rizika, a navíc, co by jsi si počala, kdyby jsi náhodou v někom pocit, že jsi žena, vyvolala. Zbourala by se ti tebou celožýivotně stavěná potřeba :-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.