| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mě strach opouští až s věkem ale hlavně z nutnosti. Bála jsem se chodit do sklepa, postupně jsem tam chodila čím dál později, protože máme ve sklepě sušárnu a v bytě přes zimu nic neusuším. Už mám trénink a dokážu věšet prádlo i v jedenáct večer. Podobně z práce: za tmy jsem chodila vždy jen hlavním vchodem, ale je to dál, dneska chodím i v deset večer přes sklep. Minulou zimu jsem jednou týdně pracovala na staré faře, večer jsem tam byla sama a před budovou byla rozkopaná ulice a nějakou dobu tam nesvítila jediná lampa, nikde ani živáček, to byla taky chuťovka. Ale člověk si zvykne i na šibenici.
Bázlivé dítě bych brala vážně a na strachové situace zvykala za svojí přítomnosti. Svoje děti vodím na záchod v noci bez rozsvěcení, už se po tmě tolik nebojí. Nicméně dcera plaší teď v devíti letech, tak to už přísná jsem, když za večer pětkrát vyleze z postele s tím, že se bojí, ačkoli obývák je vedle pokojíčku. Počítač mám cca 2 metry vzdušnou čarou od její postele, rozhodně není někde daleko, kde bych jí třeba neslyšela, kdyby mě volala. V tomhle věku ona opravdu jen zkouší, jestli by nemohla ponocovat. (Na táboře dokázala chodit v noci na záchod do kadibudky docela, takže se asi tak moc nebojí.)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.