| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kopřiva Dvoudomá jak Tě chápu.......a nejlíp by Tě chápal manžel.....jeho máma se ozvala jen, když něco potřebovala...a on se nehrnul...neměl potřebu~:( a proč taky, že jo.....
A ani ten vztah s otcem není ideální.....

A pak je tu moje teta...typický ...někdo to tu taky psal: prázdniny- sestřenky přivezla ana začátku prázdnin.a na konci odvezla (jak byli starší odvezla je na tábor a pak zase vrátila k babičce)....k babičce....a odjeli s manželem na dovolenou....a já se cca od mích 9let...starala o všechny(my totiž bydleli v patře ve společným baráku 13let,ale když naši chtěli na ples,tak vím, že byli tak 3x za těch 13let....nikdo nás přes noc nehlídal)....a všichni v práci a já sama doma tam 2letá sestřenka, segra 6letá...a já co by 2letá...uvařit polívku..ohřát nebo uvařit oběd...dát sestřenku spát a čekat až se všichni dostaví v 13:30 z práce..... super věc....

a zajimavý poznatek...teta je milující babička....chodí hlídat vnučku od návratu z porodnice.....aby se sestřenka vyspala...a byla za ní v porodnici denně....

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.