| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tež nedovolenkuju ~n~
AAAAle mi je tu docela dobře v rachotě :-)
Na dovču jedem příští týden - i s kámoškou a její holčičkou út až pátek
sem
www.penzion-ondrejnik.cz

jedem vlakem - plus bus. Busem by to tam mělo být kousek do aquaparku do frenštátu. tak snad nám vyjde počasí. uvidíme.
o víkendu mají jet Maruška s tatkou na víkend na slovensko pod stan, do nějakého zatopeného lomu ~d~, ale má být prudké ochlazení, tak možná nepojedou. prý taky vlakem, prý se známýma. doufám, že ne s jeho "kamarádkou" z práce a rodinkou. no ale myslím, že stejně nepojedou, jestli jim předpověd vyjde. až je mi to líto. má tam být prý plno dětí, tak to by si asi užila.
no ale zas na druhou stranu, ještě nejela vlakem , tak jsem si říkala, že to bude mít se mnou premiéru, že bude koukat. A on mi to takhle vyfouknul o dva dny ~:-D, že by už to tak nevnímala jako že poprvé vláčkem :-), no uvidíme jak to všecko dopadne. ani nevím, jak má být příští týden. snad hezky. protože co tam s těma děckama jinak budem dělat ~a~

no a já jdu cosi dělat, jsem přišla na 7.45, ted snídám. ~w~
papa

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.