| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

No kotě, kocour, toho jsme našli coby mláďátko promrzlé v listipadovém deštíku, neměli jsme to srdce ho vyhodit, potři roky měly všechny kočky v okolí bílo-mouratá koťata, loni začal chodit čůrat sousedce na dveře, tak je od loňska vykastrovaný.

No a co se nestalo dneska.Ráno jdu venčit tu naši vražednou psici. vím jaká je a z vodítka ji nepouštím, u lesa zbystřila já si ji na popouštěcím vodítku přitáhla. v zatáčce se objevily dvě postavy a za nimi se vyřítili dva psi. To už jsem marně chňapal po Leině řemínku, ta poskakovala, až jí ten menší jezevčík chňapl po čumáku a ona ho chytila za zadní nohu a mávala s ním. Ty dvě ženské Lee nadávaly do potvor bouchaly ji, no a měse podařilo leu chytit za řemínek a trochu ji přiškrtit, pak toho psa chytila, mezitím ten druhy pes ji chytala za ocas, toho jsem nevýbíravě odkopla nohou. naší leuši cerela krev z čumáku a psům snad nic nebylo. Paním jsem rovnou oznáila, že naše byla na vodítku.

Ale co je nejlepší, teď přišla naše babča od místního zpravodaje, že naše Lea pokousla dva psy. výborně podáno. lufťáci si vodí psy na volno, ty pak napadnou jiného psa a nakonec je to tak, že náš je pokouše.~o~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.