| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Maminky, poraďte, jsem trvale zoufalá, nejstarší dcerka, čtyřletá, neposlechne, prostě vůbec neposlouchá, a neposlechne, připadám si jako v blázinci. Ted vylila do bazénu šampon, píšu, abych ji nepřizabila~a~ Za červenec vylila tak pět šamponů. Vymatlala asi dvanáct zubních past, už jsme je přestali kupovat. Domnívám se, že před čtyřletým dítětem NEMUSÍM schovávat úplně všechno. Je hodně hodně divoká, dřív jedná, než myslí, ale já už fakt nevím jak na ni. Když něco provede, tak se jí to snažím vysvětlit, vysvětluju vysvětluju, ale už jsem úplně roztavená zoufalstvím - je to totálně k ničemu. Zkouším taktiky vysvětlování, že když neposlechne, neposlechnu já ji, až bude něco potřebovat - nefunguje to. Celý RaBR je mi k ničemu:( Má hodně sklony k provokatérství, ale nechci to na ni přivolávat, tak to slovo ani nepoužívám, stačí, co jí podsouvá okolí, protože je to opravdu superturboanděl (vzhled anděla, akcelerace tryskáče). No a při tom je těžké se ovládat. Co s respektováním, když dítě poněkolikáté rozláme brýle a přijde za mnou s dalšími a se slovy Mami, podívej, podívej se co mám. čeká na mou reakci. Řeknu: no hlavně je nesmíš zlomit, já ti věřím, že už další nezlomíš, víš, že se to nesmí. Usměje a KŘUP.
Co s tím?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.