| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak vidím, že se tu dovolenkuje ostošest :-)

My jsme taky z dovči zpátky. Zrovna vkládám fotky do deníčku, tak pak třeba kukněte. Sem to nerada dávám....

Byli jsme tady nakonec www.penzion-ondrejnik.cz
Můžu to tam vřele doporučit. Fakt perfektní.
Pro děcka ráj.
Sice počasí nicmoc. No tak výlet do venkovního aquaparku ve Frenštátě nám teda nevyšel, protože bud bylo tak nějak pod mrakem, nebo pršelo. Ve čtvrtek nám vyšlo hezké počasí, sluníčko, ale tak 24st, takže na koupání to nebylo.
Hodně jsme výletovali - do Frenštátu, do Rožnova (i v dešti), na krytý bazén, po restauracích, na pizzu a tak.

Jak bylo hezky, tak to jsme vyrazily na Pustevny - tam lanovkou, pak nahoře jsme pochodily, daly si něco k jídlu. A já překonala sama sebe, když jsem kámošce teda kývla na adrenalinový zážitek (pro mě max adrenalin), protože mám hrůzu z jízdy na kole z kopce (nejezdím ani na kole, v dětství jsem zažila hrozný pád z kopce dolů), takže jsem na sebe hrdá ~:-D, 6 km z kopce, po serpentinách z Pusteven dolů. No nejdřív jsem říkala furt že se vracím na lanovku, a že tam těch 120kč za kolobku oželím ~:-D, prootže jsem nedokázala ani udržet rovnováhu, jsem se furt bulala. A navíc vpředu na sedačce Marušku...měla jsem strach. Ale pak už to docela šlo. A nakonec jsem přibržďovala jen trošku. ~R^

Takže jsme si to užily. Měla jsem trochu strach z toho, jak to zvládnou holky - přece jen malá od kamarádky (to je ta, co k ní chodíme často na vínko, a ona zase ke mě třeba, máme toho hodně společného...) má jen tři roky. Ale šlo to ok, Maruška byla leader, takže Simi ji poslouchala docela, tak to se Marušce líbilo. No občas se chytly, i popraly ~:-D, ale většinou to šlo. Vždycky se sprchovaly ve sprch. koutu spolu i 20 minut. Mokré komplet všecko, ale spokojené. ~:-D, když jsme byli na penzionu, tak byly imrvére na trampolíně, popř. si hrály na písku, v domečku, byly na houpačkách, nebo je bavily kuželky. Takže paráda. I vevnitř v restautaci byl dětský koutek, tak jak ten jeden den pršelo celý den, tak jsme byly dole v restauraci, a holky si vyhrály tam. A já si dala nějaké drinky ~;). Měli tam dokonce kanál jen s pohádkama. ~R^
Koupily jsme si dvojlůžkový pokoj (i ten byl drahý ažaž), jako že budem spát každá se svojí holčičko na posteli, at ušetříme. ale oni už neměli volný dvojlůžkový pokoj, tak nám za tu cenu dali třílůžkový s gaučem, takže super jsme se i vyspaly ~R^, krásný prostorný pokoj, celý ve dřevě, s televizí, posezením.
Zašly jsme i do vířivky ~R^

Takže jsme si to užily.

Tk jdu zas něco dělat ~j~


Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.