| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Život je prostě mrcha, nelze nikoho oduszovat za jakákoliv rozhodnutí, záleží jen a jen na každém. Jestli to zvládneš a rozkoušeš, ne obet kvůli dětem, to nefunguje,tak tomu nechej čas. Já jsem byla v podobné situaci a já to prostě neustála, ač jsem neměla kam jít, dům sw bazénem vbyudovaný společnými silami byl bohužel napsán na matku, dvě dcery, rpostě jsem to řízla. U nás šlo o sex, můj muž začal ujíždět s kolegyní na jistých praktikách, vše prasklo a já ho viděla najednou jinýma očima a nešlo to zpátky. Ve 40, sbalila dvě dcery, segra vzalůa na sebe hypoteku,nelituju ničeho, bylo to těžké, nedostala jsem ani korunu, po 16 letech makačky,ale ti nahoře mi přihráli nového chlapa, začali jsme znovu a navíc v 41 se mi narodila holčička a ted na prahu 43 čekam za dva týdny holčičku čtvrtou, já jsem prostě tip, že bud jsem senzační a nejlepší a jednička nebo nic, i za cenu, že prostě o vše přijdu,ale mám kolem sebe i případy, které to zvládly,ale jedině,když se opravdu v sobě odpustí,jinak je to na houby a děcka to vnímají taky, že matka se obetovala,pak to stejne omlati o hlavu, reknou mela sis nekoho najit a byt stastna, jako se to stalo me pritelkyni, když ji decka vyletly z hnizda

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.