| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Syn taky nemluvil, i když teda trochu víc než tvůj. Ted mluví víc, ale jen dvouslabičná. Byli jsme na foniatrii, kde z něho málem udělali hluchého a kuchali ho :-(. Naštěstí tam podruhé byla jiná doktorka. Takže sluch má v pořádku. Nech ho vyšetřit na sluch na ORL (to byl už ve dvou letech). Poté následovala logopedie (na neurologii to prý není, protože se všem zdál naprosto v pořádku) a prý má blok. Od té doby co mu neříkáme "řekni, mluv", nenutíme ho odpovídat, chválíme za všechna nová slovíčka, celkem se s ním dorozumíme. Ve školce mluvil jen s někým a ještě k tomu s učitelkou z jiné třídy. Ale nikdo problém neměl. Jen semtam některý chlapeček pronesl nějakou poznámku. Semtam mě to mrzí, ale čím víc jsem v pohodě já, tím víc mluví malý. Mluví už i u rodičů, kde donedávna neřekl ani slovo. Prostě přestali na něho tlačit a normálně s ním komunikují. A některé děti si ani nevšimnou, že mluví hůř, prostě spolu komunikují (nechápu podle čeho s někým mluví a s někým ne). Já bych zašla na tu logopedii (ke klinické logopedce), ona pozná co je potřeba, mají opravdu velké zkušenosti.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.