| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Maťo to je bohužel náhled většiny maminek (a i já k nim patřila).. jenže ten čert se mi na zeď namaloval sám a já jen pak valila bulvy, kam až může to "vždyť on je jen línej mluvit" zajít... A jsem velmi ráda že jsem nečekala až nás "možná někdo někam pošle" a nebo "on se ve školce rozkecá protože bude muset"... Ono totiž těch zázraků je žalostně málo a ve valné většině případů "je problém" který se včasnou diagnózou může začít efektivně řešit a i kdyby to měla být třeba jen vývojová disfázie, která je vlastně prkotina, protože z ní dítě vyroste, tak je fajn že to člověk zjistí a může tomu dítěti EFEKTIVNĚ usnadnit život...

Jsem přesvědčená že "kdybych to nechala plavat" není Kuba tam kde je, kdybychom nezačli znakovat, obrázkovat a zjednodušovat řeč, pořád by na nás koukal jak sůva z nudlí.. Ano, přiznám se že tady poprvé selhal můj mateřský instinkt protože jsem v Kubovo třech letech byla uhoupaná myšlenkou že se rozmluví a že všemu rozumí.. a na návštěvě psychologa ve 3,5 letech jsem zůstala s pusou dokořán, když mi řekla že můj tří a půl letý syn je v porozumění řeči na 18 měsících!!!!! Jako dva roky pozadu???~e~~e~~e~ Ani ve zlým snu bych to neřekla a to jsem rodič! Psycholožka ho viděla asi 45 minut

Né nechci nikoho strašit, náš Kuba vyfásl diagnózu PAS, to už je fakt extrém, nicméně za sebe říkám radši dvakrát zbytečně, a ujistit se že "z toho fakt vyroste" než jednou pozdě~d~ Dětem hrozně rychle utíká čas!

Když jsme byli prvně u logopedky (objednací lhůta tři měsíce!) koukala na nás docela překvapeně (ovšem pozitivně), že to řešíme už tak brzy, že tam chodí maminky předškoláků v podobném stavu a čekají zázraky "aby dítě mohlo k zápisu" ale ono ty zázraky fakt jdou hodně pomalu....

Už jsem jednou psala, zkušenosti jsou v tomhle ohledu nepřenosné a každý si to musí rozhodnout sám~;((

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.