| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Sorry damy, ze se vam pletu do konverzace, ale Danielo, to je presne o tom: nelibilo se ji to, tak sla z domu. Neco za neco - nemusi se "zpovidat", ale musi se o sebe postarat, zaplatit si podnajem, koupit jidlo a toaletak apod. Pokud se mnou nekdo bydli, tak mi proste BUDE hlasit, kam jde a kdy prijde. Pokud se tohle zmeni (ten cas prichodu), existujou mobily a neni problem. Kdyby manzel odesel pryc, nevedela jsem kam a kdy prijde a nebo rekl "prijdu v 11" a vratil se druhy den, to ti prijde normalni??? Urcite neprijde. No a dospely syn/dcera je uplne to same. Neni to o kontrole ci hlidani, je to o tom, ze spolu obycejne BYDLIME. Dokud jsem bydlela u nasich, fungovalo to stejne, proste jsem tohle musela hlasit a vubec me nenapadlo to nehlasit. Mohla jsem klidne prijit domu za tyden, ale musela jsem to dopredu rict... a kdyz nebyli doma mama nebo tata, taky jsem vedela kde jsou a ramcove kdy prijdou. Ja nevim, jak to vysvetlit, to je prece uplna samozrejmost...???

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.