| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jani bude líp ~6~
vím že se to lehko říká, já jsem taky stresáč, hrozně se vším nervuju a manžel je zas flegmouš a nic neřeší.. .(

byli jsme na tom příšerně předloni - malé byly necelé dva a synovi 6, bylo to hrozný, trvalo to skoro rok, neměli jsme takměr za co jíst. Manžel měl na mzdě exe nebudu rozvádět proč, byla neoprávněná, rok mu strhávali peníze a dva roky se vlekl soud. Peníze nám vrátili až letos v únoru, katastrofa, nikoho nezajímalo, že má doma dvě děti, co potřebují jíst a manželku na RD.

Pro mě to bylo ubíjející, když jsem na začátku měsíce zadala do účetnictví co dělám příjem a viděla konečnou částku na jídlo, bylo mi do breku. Hlídání jsme žádné taky neměli do toho jsem v noci 10x a vícekrát stávala k mladší.
Všechno jsem to ustála, byla jsem pevná, řešila to operativně, tu mi mamča donesla kuře, támhle jogurt pro děti. Šetřila jsem kde se dalo a i něco málo jsme si půjčili, abysme fakt se nešli napást. Ale příbuzní nejsou movití.. takže nebylo moc co si pučit. Nakonec nám na poslední tři měsíce vytrhl trn s paty kamarád, co nám půjčil asi 30.000 Kč abysme měli za co jíst, než ta exe skončí.

No nicméně tři měsíce potom, co jsme se dostali z největších sraček jsem se já zhroutila. Prostě to vypětí na mě dolehlo a já měla půl roku velké problémy s tlakem, který mám normálně hodně nízký, ale lítal mi do nepředstavitelných výšek a skončila jsem na práškách.

Dnes se tomu směju, ale bylo to hrozné období a nerada bych to znovu zažila, takže ikdyž nemusím, stále víceméně škudlím a vytvářím rezervu pro stříčka příhodu, až tím manželovi lezu na nervi. Ale on člověk opravdu neví.
Jo já v té době zrušila manželovo penzijní, bylo na něm 30000, ale trvalo 6 měsíců než nám to vyplatí. Na místě tvého muže bych z ing konta ty prachy vybrala. Pro nás vždy byly přednější děti.

Držím ti palečky, abys v sobě našla sílu, já měla kolikrát chuť to někde naprat autem, ale měla jsem už dvě děti, jako máš ty a oni mi dávali sílu. Vím že seš vyčerpaná a asi protivná i na děti a pak si to asi vyčítáš, ale opravdu bude líp a děti ti to odpustí, mají úžasnou schopnost regenerace a odpouštění, mnohem větší velkorysost než dospělí.
~6~~6~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.