| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jde o to, na kolik mne každý k sobě pustí. Nejdříve jenom čtu - jestliže je to na dálku, používám k tomu numerologii (vlastně tím že toho člověka jakoby studuji, tak dochází k propojení - proto je možné i na dálku, ale chybí někdy zpětná vazba, lidé samozřejmě mají základní otázky, ale pak v závislosti na kartách otázky mění). Osobně - někdy jsou lidi opravdu tzv. z kamene - zkoušejí a tím vlastně omezí i své energetické pole, tudíž dostanou pouze čtené informace. A tím jak vykládám, ponořuji se do výkladu tak začínají chodit i jiné informace, takže pokud je člověk slušné médium :-) - začíná být informační pole silnější.
Na karty lidé sahat nemusí - někdy mají hodně rozházené myšlenky a podle toho výklad také vypadá :-)) - takže pokud vidím že karty jsou mimo - beru je do ruky já, a vykládám za klienta. Výklad je pak přesnější, neukazují se zbytečné strachy a obavy které výklad kazí.
Jenže - lidé když si na ty karty nešáhnou, cítí so ošizený :-)).

Vlastně je výklad takový channeling - ale není dobré ho zneužívat. A vlastně vypočítávají vždy budoucnost z daného okamžiku - a je vždy na každém, co si z toho vezmě.

Jinak k opravdovému nahlédnutí do budoucnosti (samozřejmě i tady platí výpočet z dané situace) je výborný channeling - na což není třeba karet, je to přímé napojení a už ne na astály, ale buď přímo na vyšší já, nebo na tzv. duchovní průvodce - ale i tam je třeba brát s rezervou a usměrňovat otázky, protože informace přichází převážně duchovního charakteru a člověk musí žít i tady, živit děti, sebe.
Problém je, že tato technika velmi unaví (mně je špatně od žaludku) a dost energeticky vyčerpá, takže používám velmi zřídka.
Takže na dálku - pokud se mám přes co napojit - není problém, někdy lepší i než osobně - mám opravdu čas si zavřít oči a na ty informace se naladit.
A s tím osudem - pokud máš třeba předpovězeno že v práci tě vyhodí - např. kvůli dětem - můžeš udělat to, že si zařídíš hlídání v době nemoci (což bez výkladu by jsi neudělala - nenapadlo by tě, že může k tomu dojít) a ty karty se začnou otáčet a pak šup, v práci pohoda.
A pak je druhá věc - ta práce není s tebou v souladu, jsou tam věci které člověk neschvaluje, je v nervech a pak i kdyby jsi se rozkrájela, nebude se ti tam dařit.
Tak snad jsem vysvětlila, co jsem chtěla říci - občas opravdu píši jako tatar~t~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.