| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Martino, taky jsem byla minulý týden se ségrou na Ženy v pokušení. Bylo to fajné, to jo. Dobrý film. Akorát jsem od toho čekala něco jiného, jako že se budu víc smát. mi to připadlo místy hoooodně smutné. byl to spíš takový film o vztazích , i na zamyšlení. A nečekala jsem, že se k sobě zas ten mladý s tou dcerou vrátí. A že ta matka zůstane sama ~n~
i když to asi dopadlo dobře, to jo. Ale bylo to smutné . No vlastně ona asi nakonec skončila s tím vysokým? Bylo to takové otevřené...

Fotečky už jsem zhlídla, hezké. A ty od Evisty paráda.

No k Vikince, chjo, bobeček. tak nás informuj, jestli je to po tom Faktu lepší ~6~

Já už opět jsem na tom trochu hůř, no nejhorší bylo tak v úterý, to jsem byla opět na složení. Konflikt - naši - já - chlap. Je to na delší povídání. On mě asi zničí. Psychicky. No ale už je zas líp.
Navíc jsem trochu cosi u kadeřnice (jak jsem šla zastřihnout Marušku) nadřekla něco na tchyni - jen okrajově - žádné velké pomlouvání. Jenže než se to dostalo přes x lidí, že... tak je z toho, že jsem ji kdovíjak mlela asi. a prý se to doneslo k ní. Takže ~a~. ale co, aspoň budu mít doma klid, že mi tam nechodí nooo. Chlap ten si nevidí absolutně do huby opět, katastrofa - smsky. Hrůza. jak ohledně mě, tak naší rodiny. Fakt :-©, a pak to prokládá tím, že on to nechtěl aby to tak bylo, že on mě má tak nějak rád pořád. A pak zas hnusné smsky. No ani na to kolikrát neodpovídám vůbec, protože ~Rv, no a někdy se z toho hroutím. a takhle "žiju".

Jinak jsem v práci. je tu fajn. je pohoda. léto. a finové mají dovolené. oni mají ze zákona 30 dní dovolené. a firma jim dává dalších pět nad rámec zákona (tak jako nám), takže oni si berou vesměs všichni celý měsíc v kuse. Takže je málo práce, když oni nám neposílají věci k fakturaci. A tak to prý bývá až do půlky září. Takže máme pohodu.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.