| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahojky holky,
já ostuda se hlásím. Omlouvám se mooc, ale a ni nemám čas na net. Jsem věčně ponořená do hub :-) Jsem jako ve snu. Holky co mi nosíme košíků plných hřibů. Já to prostě miluju. Sice houby nejím, ale to hledá ní je balzám na nervy :-)
Jsem jenom na jedn den v Praze, jen tak vyprat a podobně a zase frčíme na chaloupku. V neděli se asi už vrátím, abych dodělala resty.
Lucinka už konečně odstartovala chození, ještě je to nejisté, ale už ujde pěkný kousek :-) Puchýře jsou někdy lepší, někdy horší. Sama v tom mám guláš a ještě stále jsem nevyzkoumala co na to má vliv. Přijde mi že to přichází v takových vlnách. 6e je klid a pak se jí udělá spousta puchýřů najednou.
Honza je fit, bere lky na imunitu. Dělali mu všemožné vyšetření a zjistili že má oslabenou nějakou buněčnou imunitu a že v krku měl i po přelčení ATB bacila spálové angíny. Tak dr říkala, že jak měl manža ty šílený angíny v zimě, tak je měl od Honzíka. No nakonec zapůsobilo moře a další výtěr už byl OK. No uvidíme po nástupu do školky.
Jinak čekáme na dodávku našeho nového doměčku (budeme si ho dávat na ten pozemek co máme u chalupy našich.
http://www.mobilheimcentrum.cz/roller.php

budeme mít ten Sun holiday. ~t~
Tak zatím pápá a já se zase ukážu ~3~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.