| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Nebyla jsem a nepůjdu. Protože nevím o žádné opravdové.

Podle mě kartářka, která si stanoví pevnou taxi, nemá žádné schopnosti. Možná je měla, ale když si z toho udělala živnost, přišla o ně. Tomu zase věřím já.

Správná kartářka vykládá zadarmo, ve svém volném času, maximálně přijímá dary. Ty sice můžou být finanční, ale nikdy si o to nesmí říct.

Takže takové debaty, že 1000, - za výklad je dobrá částka...~a~~a~~a~

A díky tomu, že jsem potřebovala něco dodělat a trvalo to dlouho do noci, ze srandy jsem si pustila Volejte věštci či jak se to jmenuje. Jenže to zase taková sranda nebyla, aspon já se nebavila, jen kroutila hlavou. Když tam někdo zavolal, že se mu zrovna nedaří v podnikání, jak to bude dál, tak odpověd byla "ano, vidím tady, že se vám ted nedaří,ale to se změní. Když budete poctivě dělat, napnete síly a vydržíte, tak se vám začne dařit." No úchvatné.

Zajímalo by mě, co si myslí Pavla o těch kartářka z výše zmíněného pořadu. Podle programu ten pořad trvá dvě hodiny a výklady jsou velmi rychlé. Podle toho, co tu, Pavlo, píšeš, to s nad v takové rychlosti není možné. Díky za názor.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.