| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ciq, 2,5 roku už je dost, takže si myslím velká šance na to, aby holky kočár už nepotřebovaly, tady je. Možná bych pro jistotu pořídila nějakou klokánku pro narozené mimi, takhle malé i s kočárem před sebou by to neměl být problém.
Jinak mám takovou zkušenost, že když se naši maloši narodili, náš starší syn (2roky 3 měsíce) v kočáru nejezdil vůbec a trojčatům jsem pak kočár prodala v jejich 2,5letech, od jejich 2 let jsem ho používala jen opravdu vyjímečně.
...a nebo ještě jedna možnost, nevím jaký máš kočár, ale mimi bys mohla dát do dvojčecího, k němu jednu z holek a druhá by šlapala vedle kočáru. Určitě to nebude problém, počkej jak budou holky šikovné a pak uvidíš~;)Klokánku, dvojkočár nebo ti bude třeba stačit pořídit jen monokočár a holky budou nadšené ho s tebou tlačit~:-D

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.