| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já takhle brigádničím vlastně již od doby,co bylo synovi půl roku,průběžně.Když byl syn menší,bylo to jednodušší,jak rostl,stávalo se to stále těžší.Někdy jsem pracovala 4x týdně,jindy 2x týdně,jak byly nabídky a jak byla práce. Jediný,kdo mi kdy mohl hlídat je má maminka,která je zdrav.znevýhodněná (tělesně postižená,vážně nemocná) a to jen výjimečně...Hlídání odpadlo, kamarádce jsem občas hlídání platila,ale bohužel se mi to nevyplatilo a sotva mi zbylo na nějakou tu svačinu.Nyní pracuji jen občas,je to sice horší,ale jiná možnost není.Jsem se synem sama a ráda si přivydělám jakoukoliv korunku,když se poštěstí,tak se zadaří a nějakou korunku to hodí,ale tím,že se to hlídání platí,tak si člověk skoro nic nevydělá.Je to těžké...jsem nyní se synem doma a pracuji jen z domova (brigáda přez známé) a dá se to,ale už se těším,až bude školka a nastoupím plně do zaměstnání,abychom se měli lépe....~;((

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.