| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Toto mela dcerka take, ve ctyrech letech. Ve skolce na ni probehly nejake natlaky, necitila se tam dobre a tak to zacalo. Stahla jsem ji ze skolky, ale uz to bylo rozjete a musela i doma porad, bylo to neprijemne pro ni i pro me, bylo mi ji strasne lito. Jakmile jsme chteli nekam jet, tak to odmitala, protoze jsme vyjeli z vratek a uz se ji chtelo~n~ Pak jsem ji rekla, ze to curani ji moc zlobi, ze ona zato nemuze, ale to curani si moc vyskakuje a zarazime mu to. Zakazali jsme mu to a dost to pomohlo, az se to pak upravilo. Ikdyz jsme pak byli u detske psycholozky, tak me pochvalila, ze jsem to vyresila dobre a ze to bylo z nervu. Ja jsem to pak zazila vlastne taky, kdyz jsem mela velke stresy, hlavne tedy pred spanim a je to opravdu velice neprijemne. Ikdyz vim, ze se mi nechce, tak musim, nastesti to dospelak umi lip zpracovat... Drzim palce, at to rychle vyresite.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.