| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kudlo,
jak už jsem psala dřív, tak podle mých informací v Praze perzekuce nelicencovaných průvodců není vůbec tak horká.
Jinak už jsem byla i v městech kde horká je, byla jsem tam s nelicencovaným průvodcem, a taky to šlo.
Jestli Tě dráždí, že prostě říkám, že kdo má ty zkoušky, je nějakej superman, tak to mne mrzí, ale v tom jsi mimo. Nejde o to, že by měl člověk navrčený data pro odbornou historickou přednášku (a je jasný, že to co se člověk naučil může taky zapomenout atd.)... ale prostě ví opravdu víc než drtivá většina i pražských rodáků, a to i z věcí, které by zajímaly každého obyčejného člověka i dítě školou povinné. Třeba různé "tajné" průchody, kam se podívat na zajímavý reliéf, kde a ve kterém kostele visí sušená useknutá ruka zloděje co tam loupil, ve kterým hrobě byl někdo pohřbenej zaživa... při instruktážích jsme se mnohdy dostali i tam, kam se normální návštěvníci pražských památek nemají šanci dostat atd.

Myslím, že tu vznikla zbytečná hysterie, prováděj si svoje přátele samozřejmě kde chceš, já jsem Ti napsala svůj pohled, který je samozřejmě ovlivněn taky tím, že osobně jsem velmi náročný turista a když už někam jedu, tak poslední o co bych měla zájem je "stručná procházka městem bez zbytečných podrobností s důrazem na oblíbené hospůdky". Prostě to tak mám. Ale to neznamená, že bych neuměla uspokojit i "obyčejného zákazníka", takových je ostatně mimochodem většina. Ale prostě se v tom autobusu může vyskatnout člověk, co zájem má.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.