| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Pravda se dá poznat jen vlastním poznáním, máš pravdu, že žádné kurzy tě k pravdě nedovedou.
začala jsem hledat to skryté před 12 lety po těžkém onemocnění v rodině, když jsem zjistila, že lékaři nepomohou, šla jsem přes homeopatii, SRT, kineziologii, bylinky, rodinné konstelace, karty, a já nevím, co všechno ještě....chtěla jsem tedy být jakoby terapeutka, ne pacient, chtěla jsem být pro lidi.
Jenže vždycky jsem se zasekla na něčem, co pravda nebyla, to vědění nebylo ucelené úplné, nebylo logické....
No ale získala jsem spoustu poznání, spoustu informací.....bylo to pro něco.....tojo, ale současně jsem k sobě přitáhla taky to negativní, to "astrální", co se za lecčíms skrývá.....s tím právě pracují kartářky a vědmy, někteří léčitelé a podobně....
Ale i to bylo poznání.
Takže dneska už můžu rozlišit....¨mám z čeho selektovat.
A - úplně sama se na konec vývoje nedostaneš.....potřebuješ aspoň malinko vedení a pomoc....ale jen trochu, jiank všechna poznání a všechny zkušenosti jsou jen tvoje..bez nich to nejde.....a to je pak to poznání Pravdy..přes sebe sama, kdyby mi to chtěl někdo zprostředkovaně říct, neporozumím, tam už nedosahují lidská slova...na spoustu věcí nejsou....chybí představivost.....

Se tenkrát hodně mluvilo o tom, jak Columbus připlul do Ameriky a domorodci koukali na oceán, ale neviděli jeho kotvící lodě....neznali je, neuměli je popsat, pro ně tedy "neexistovali", jen šaman si všiml něčeho neobvyklého a chodil na "to" denně koukat..uviděl je první a zprostředokoval kmenu "vidění" toho, co tam evidentně bylo...jen smysly mužů neznajících něco takového to "mozkem" neviděli. Očima jo, ale mozek to nebral, jejich mysl to neznala. Někdy i my fungujeme podobně.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.