| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já osobně bych celkem vsázela na období bez léků (u nás to tak bylo)... ono tělo si pamatuje, že bylo k něčemu vyhecováno.... ještě se zkus poptat na Clomhexal - ten také podporuje ovulaci .... nevím ale jestli není stejného složení jako Clostilbegyt

V CARu pak není důvod se hnát hned do IVF - nejprve ti budou opět zkoušet vyvolat ovu - pokud nefungují léky, existují i injekce. Pak případně IUI a IVF bych nechávala jako poslední nouzovou variantu.

Ovšem při jakékoliv stimulaci ovulace POZOR!!!!!
Měla jsem stimulovanou ovu v r. 2004 vytvořili se mi 3 folikuly, dostala jsem Pregnyl, otěhotněla jsem, srdíčko krásně bilo a najednou jeden večer v 8tt šílené bolesti, omdlela jsem, sanitka - v nemocnici UZ a že prý mi praskla asi cysta (tekutina v břiše) a miminko v děloze je v pořádku - udělalo se mi líp, tak mě pustili domů, ráno jsem jela dobrovolně zpátky, to už jsem nemohla ani dýchat. Odběr krve, honem na sál, něco tam krvácí a ejhle i když jsem jim asi 10x říkala, že těhotenství je stimulované ze 3 folikulů nikoho to nenapadlo. Měla jsem mimoděložní těhotenství, které prasklo ve vejcovodu, na sále přes litr krve v břiše a prý to byla moje poslední hodina. Týden po laparoskopii to vzdalo i miminko v děloze ~n~
Tím tě nechci strašit, jen upozornit, že léky na podporu ovulace se nesmí podceňovat a při sebemenší pochybnosti při užívání i případně později raději vyhledat lékaře. Lepší být za hysterku než mít problémy.

Za rok na to jsem znovu otěhotněla - zamlklé těhotenství. Pak dlouho nic, léčba v caru, ale nebyla to léčba jako taková - dávala jsem dohromady štítnou žlázu, protilátky proti spermijím a trofoblastu.... a nakonec jsem šla znovu do nízké dávky Clomhexalu (strach jsem měla, ale touha byla silnější) navíc jsem byla s mudrou domluvená, že do víc než jednoho vytvořeného folikulu nejdu - podle UZ se neudělal folikul žádný, podle ovu testů a BT ovu proběhla - neotěhotněla jsem.... pak přišel prosinec a v CARu nikdo nebyl, tělo si ovšem pamatovalo, že má ovulovat tak ovulovalo 2.1. Takže po všech těchto problémech se nám 20.9.2008 narodila dcera

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.