| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Má milá, nikdy neříkej nikdy.
my taky plánovali jen dvě děti a nakonec máme tři (a jsme moc rádi). Co až potkáš někoho koho budeš milovat tak, že přímo fyzicky zatoužíš po společném dítěti. Možná už po něm toužíš teď, jen to ještě na vědomé úrovni nevíš! Já jsem vůbec netušila, že toužím po dalším dítěti, teprve, když jsem zjistila, že jsem těhotná (neplánovaně), když jsme se rozhodli, že si "to" necháme, pocítila jsem znovu fyzickou touhu po tomhle dítěti. Jako kdyby to naše maličká věděla, v těhotenství se mi velmi vylepšil zdravotní stav Zmizele nespavost, roztěkanosl, naštvanost, přibrala jsem jen 3,5kg, neobjevilo se ani krvácení, ani cukrovka jako ve druhém těhotenství) Prostě celé těhotenství byla pohoda i přes amniocentézu kvůli věku, mimochodem nebolí víc než odběr krve. Celé to završil pěkný porod, na který ráda vzpomínám (i tatínek).
Nenech se proto odradit, není to vždy tak špatné a pozitivní přístup (dobře to dopadne( je půl úspěchu. Neodříkej se dětí, mohla bys litivat. Alka

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.