| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Nemyslím si, že by jedináčci museli být rozmazlení, spíš musí celý život snášet jakýsi ... tlak? Všechna očekávání a péče rodičů a prarodičů jsou směřována jenom k nim, v dospělosti jsou zase sami na příp. péči o rodiče /ale to nejenom jedináčci, to je fakt ~t~/.
Mně bylo 25,5 když se narodila dcera. Když jí byly 2 roky vzala jsem si do péče babičku a k tomu se pak přidala stavba domu ... Ten pocit, který popisuješ znám moc dobře. Že dceři je čímdál víc, já stárnu, ... to jak čas utíká je fakt stresující ~Rv.
Když jsme dostavěli a babička v požehnaných 94letech zemřela, podali jsme si žádost o zprostředkování NRP. Byla to věc o které jsme s manželem mluvili "odjakživa". Za 15 měsíců jsme do péče dostali dva úžasné sourozence 2 a 5 let.
Najednou mám děti 3 a je to skvělý. S dcerou, teď 11ti letou se bezvadně sžili a milují se všichni navzájem.
Když vidím jak spolu všichni tři komunikují je to úžasný a když vidím jak spolu "nažívají" ti dva malí, je mi líto o co dcera přišla. Ale je to samozřejmě relativní, mohla mít horší dětství ~j~~2~.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.