| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak péči o dětský zadeček mám ráda, mám to jako hobby, páč látkuju. Trochu jsem látkovala už u prvního, teď u druhýho skoro pořád..prolízám internet, kde bych co koupila.Přemýšlím, že zkusím BKM. Na podzim se tu má otevřít nové MC, tak už se těším, až tam začnu s dětma chodit. Takže toto mě baví. O kolotoči se fakt mluvit nedá a to mám už druhé měsíční miminko. První holce je dva roky a pět měsíců. Každý den si dopoledne vegetíme, mimino houpu na nohách a přes rameno koukám do komplu a surfuju, starší holčička si hraje, nebo kouká na pohádky, odpoledne jdeme ven. Uklízím a peru když mám náladu, nebo je to nutné.
Mám obě děti CS,chtěla jsem je co nejdřív u sebe, takže po prvním jsem musela počkat...Stejně jsem se snažila až od první nastoupivší menstruace, která byla až 14 měsíců po porodu.
Druhé dítě jsem chtěla spíš rozumově...No a že chci moooc třetí, jsem si uvědomila na dospávacím pokoji, kdy se mi po druhém CS vracely nohy po spinále do normálu.:-)
Někdy mám samozřejmě krizi, zvlášť když dítě v noci zlobí, jinak je to zatím...ZATÍM~;) pohoda

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.