| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Evisto, naprosto souhlasím. Jak jsou samý ženský, tak to je peklo. Jedna mele druhou, před sebou dělají, jaký jsou ,,kámošky,, ale jen co jedna odejde třeba na WC, tak pak se pomlouvají atd. Fakt hnus:-©.
Já si víkend v práci celkem užila. Bylo to po dvou měsících odpočinku. Fakt mě to i bavilo~R^. Včera jsem přijela až večer domů a už mě tu čekala tchýně, Viki už ležela. No prý mazec. Tchýně byla vyřízená. Prý jí dala Viki zabrat. Prý šílený.~t~
Tak jsem si rýpala a odpovídala jsem jí, jak ona mě, když jsem si na Viki stěžovala, nebo na ní na chatě zařvala, to jsme se pak pohádaly, páč samo, že se jí zastávala... Jsem jí říkala, že jí ji dám na 14 dní a uvidíme. No stačil jí víkend a byla na mrtvici~t~.Strašně jsem jí to škodolibě přála a jsem ráda, že si to zkusila... Viki je v poslední době na zabití a prázdniny byly pro mě šílený. Jsem myslela, že jí fakt už zabiju. Byla jsem z ní psychicky docela v háji a nikdo mi to nevěřil. Je umíněná, neposlouchá atd....

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.